AKTUALITY ŠKOLKY

Žádost 1 Žádost 1

Žádost 2 Žádost 2

Čteme dětem

V rámci projektu "Celé Česko čte dětem"
zveme babičky, dědečky, rodiče do mateřské školy na "čtení dětem" po obědě. Zájemci se mohou přihlásit u konkrétní paní učitelky a domluvit se na podrobnostech nebo můžete telefonovat na tel.:603 756 078
Děti se už na Vás těší!

Půjčovna kostýmů Dubeč

Půjčovna kostýmů DubečPoděkování

Půjčovně kostýmů Dubeč za půjčování kostýmů a za dárek pro naše děti v mateřké škole.

Spolupráce se Střední pedagogickou školou - Futurum

Po celý školní rok v jednotlívých třídách mateřské školy probíhají praxe studentek třetích ročníků a maturantek pedagogiské školy. Během měsíce května budou u nás probíhat praktické maturity.

Připravujeme pro pedagogické pracovníky a studentky nižších ročníků pedagogické školy program - seznámení s programem "Začít spolu" - celodenní workshop v mateřské škole

Informace o změně ředitelky v MŠ Dubeč

Vážení rodiče,

na základě odvolání mgr. Lenky Šmerdové z funkce ředitelky MŠ zřizovatelem je nově pověřena vedením MŠ paní Terezie Wasserbauer s účinností ke dní 24.5.2023.