AKTUALITY ŠKOLKY

Organizace školního roku 2024/2025

Vážení rodiče,

abychom ještě lépe propojili poslední předškolní rok dětí v mateřské škole s nástupem do 1. třídy, rozhodli jsme se v následujícím školním roce 2024/2025 otevřít dvě třídy „předškoláků (ve věku 5-6- let)“ a to třídu Žabek a Lišek.

Ve třídě Žabek zůstanou pro příští školní rok 2024/2025 děti, které budou plnit poslední rok povinné školní docházky před nástupem do školy a přejdou k nim ostatní „předškoláci“ ze třídy Berušek, Myšek, Sov a Koťat.

Ve třídě Lišek zůstanou pro příští školní rok 2024/2025 děti, které budou plnit poslední rok povinné školní docházky před nástupem do školy a přejdou k nim ostatní „předškoláci“ ze třídy Ježků, Veverek a Koťat.

Děti, které navštěvují třídu Žabek a Lišek a nebudou v příštím školním roce plnit povinnou předškolní docházku, budou přecházet, pokud budou rodiče souhlasit, všichni společně, do třídy Myšek, kde se na ně moc těší jejich kamarádi a milé paní učitelky.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, či připomínky, týkající se rozdělení dětí do výše uvedených tříd, obraťte se, prosím, kdykoliv na nás, abychom našli společné řešení, které povede plně ke spokojenosti Vašeho dítěte.

Paní učitelky ze třídy Žabek a Lišek Vás budou informovat (prostřednictvím aplikace MŠ) v průběhu měsíce června, aby Vám sdělily vše potřebné s plynulým přechodem dětí do nové třídy.

Jménem celého kolektivu MŠ Dubeč pevně věřím, že tato změna, která je plně v souladu s potřebami a zájmem všech dětí, které navštěvují naší mateřskou školu, bude Vámi přijata s pochopením a porozuměním.

S pozdravem a přáním pohodového dne, Terezie Wasserbauer a kolektiv MŠ

Balíček okamžité pomoci Pražanům Dokumenty

Podmínky čerpáníPodmínky čerpání

Žádost 1 Žádost 1

Žádost 2 Žádost 2

Čteme dětem

V rámci projektu "Celé Česko čte dětem"
zveme babičky, dědečky, rodiče do mateřské školy na "čtení dětem" po obědě. Zájemci se mohou přihlásit u konkrétní paní učitelky a domluvit se na podrobnostech nebo můžete telefonovat na tel.:603 756 078
Děti se už na Vás těší!

Půjčovna kostýmů Dubeč

Půjčovna kostýmů DubečPoděkování

Půjčovně kostýmů Dubeč za půjčování kostýmů a za dárek pro naše děti v mateřké škole.

Spolupráce se Střední pedagogickou školou - Futurum

Po celý školní rok v jednotlívých třídách mateřské školy probíhají praxe studentek třetích ročníků a maturantek pedagogiské školy. Během měsíce května budou u nás probíhat praktické maturity.

Připravujeme pro pedagogické pracovníky a studentky nižších ročníků pedagogické školy program - seznámení s programem "Začít spolu" - celodenní workshop v mateřské škole

Informace o změně ředitelky v MŠ Dubeč

Vážení rodiče,

na základě odvolání mgr. Lenky Šmerdové z funkce ředitelky MŠ zřizovatelem je nově pověřena vedením MŠ paní Terezie Wasserbauer s účinností ke dní 24.5.2023.